۶ نکته برای تهیه ی بهترین کادوی سالگرد ازدواج

۶ نکته برای تهیه ی بهترین کادوی سالگرد ازدواج

۶ ایده برای کادوی سالگرد ازدواج

سالی یک بار این دغدغه برامون پیش میاد که  برای سالگرد ازدواج چی بخرم؟ اگر خوب فکر کنی می تونی هدیه‌ای پیدا کنی که طرفت رو خیلی خوشحال کنه.

اصل همیشگی بهترین هدیه‌ی مناسب برای سالگرد ازدواج/ آشنایی هدیه‌ایه که نمادی از رابطمون توش داشته باشه. 

به همین خاطره که هدیه‌هایی مثل کتاب چگونه لاغر شویم  یا جوراب ممکنه برای هدیه گیرنده ناامیدکننده باشه.

اگه نکات زیر رو رعایت کنید می‌تونید هدیه‌ای بخرید که لبخند روی لب‌های فرد مورد علاقتون بیاره.

مواد مورد نیاز:

 

-عشق

-قدرت تخیل

-طبع بلند

آسان

زمان مورد نیاز برای انتخاب هدیه:

تمام دورانی که با هم هستید

چگونه؟

۱. یک تم کلی برای هدیه‌تون انتخاب کنید. آیا می‌دونستید که در خارج از ایران، مرسومه که  کادوی هر سالگرد ازدواج  یک تم خاص داره؟ بعداْ لیست هدیه‌های مرسوم برای هر سال رو براتون به صورت کامل می‌نویسم. فعلا  ۵ سال اول رو براتون می نویسم:
سال اول: کاغذ

سال دوم: پارچه

سال سوم: چرم

سال چهارم: گل

سال پنجم: چوب

برای سال اول می‌تونید طراحی چهره یا طراحی یک عکس دو نفره رو بهش هدیه بدید.  گزینه‌های بیشتری هم وجود داره. مثل پوستر شبیه سازی آسمان شب ازدواج  یا پوستر شبیه سازی مکان آشناییتون .

۲. هدیه‌  رو بر اساس تعداد سال‌هایی که با هم زندگی کردید انتخاب کنید.  این نکته‌ی خیلی مهمیه. اگر دو سال هست که با هم زندگی کردید، هدیه ای انتخاب کنید که دو بخش داره. مثل دو عدد بلیت کنسرت یا تئاتر یا هواپیما… . سه سال؟ چطوره یه برنامه‌ی سه قسمتی تدارک ببینید مثل کافه، شام و بعد سینما؟ چهار سال؟‌ یک مسافرت تدارک ببینید به چهار نقطه‌ی مختلف. بهش این نکته فکر کنید!
۳. هدیه‌تون رو بر اساس علاقه‌ی شخصی همسرتون انتخاب کنید اگر همسرتون کلکسیون چیزی رو جمع‌اوری می‌کنید کارتون خیلی راحته. ممکنه مجسمه، سکه، تمبر یا ماشین‌های مینیاتوری جمع‌اوری کنه. هر چیزی که هست شما می‌تونید با کمی جستجو در اینترنت برای کادوی سالگرد ازدواج کمبود‌های کلکسیونش رو خریداری کنید.
۴. برای هدیه‌ از احساساتتون مایه بذارید. سالگرد ازدواج/ آشنایی یکی از فرصت‌هایه که از روزمرگی رابطه بیرون بیاید و به مسیری که با طرفتون سپری کردید فکر کنید. می‌تونید احساساتتون رو در قالب یک نامه‌ی زیبا بیان کنید و نامه رو به همراه تعدادی گل سرخ (به تعداد سال‌هایی که با هم بودید) به شریک زندگیتون تقدیم کنید. هیچ قیمتی نمیشه روی چنین هدیه ای گذاشت.
۵. هدیه ای بر اساس قول‌هایی که قبلاْ بهش دادی انتخاب کن. به اوایل آشناییتون فکر کن. آیا پیش اومده بود که بهش قول بدی  که بعدها کاری رو براش انجام می دی یا چیزی رو براش می خری؟ امسال فرصت خوبیه که به یکی از اون قول‌ها عمل کنی.
۶. با همدیگه به خرید کادو برید. می‌تونید با هم یک نهال خریداری کنید و توی باغچه‌ی خونه (یا یک نقطه خارج از شهر) بکاریدشون. اینجوری اون نهال تبدیل به نمادی از رابطتون می شه و  با گذر زمان وقتی به اون درخت سر می‌زنید  می‌بینید که چقدر رابطه‌ی شما هم همراه باهاش رشد کرده.

۶ ایده برای کادوی سالگرد ازدواج

نکات مهم:

۱. هرگز سالگرد ازدواج یا آشناییتون رو فراموش نکنید! مهم نیست که روی چند تقویم یادداشتش می کنید یا از آلارم گوشی استفاده می کنید، هر کاری که می کنید هرگز فراموشش نکنید!
۲. هدیه‌تون هر چیزی که بود، کنارش یک کارت تبریک هم بگذارید. و کارت‌ها رو در یک جعبه‌ی یادگاری نگهداری کنید.
۳. هدیه‌ای نخرید که به عنوان وسیله‌ای برای منزل همه از آن استفاده کنند.
۴. صبح روز سالگرد را با یک نامه ، بوسه و یک تبریک از ته دل شروع کنید.
برچسب گذاری توسط , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *