۶ ایده ی برای هدیه سالگرد ازدواج کم هزینه

۶ ایده ی برای هدیه سالگرد ازدواج کم هزینه

اینجا براتون ایده های زیبایی برای هدیه ی سالگرد ازدواج لیست می کنیم. می تونید از این ایده ها برای دکور منزلتون هم

استفاده کنید. اینجوری خاطرات زیبای دوران آشناییتون همیشه جلوی چشمتونه. چه چیزی بهتر  از خاطرات روزای خوب می تونه بهمون انرژی بده و خوشحالمون کنه؟

۱.نوشته های عاشقانه

 اگه زمانی که تازه با هم آشنا شده بودید، برای هم دیگه نامه می نوشتید یا احساساتتون رو توی  اس ام اس برای هم می نوشتید می تونید یکی از این نامه ها یا اس ام اس ها رو روی مقوا چاپ کنید و قابشون کنید.

۲. کارت عروسی

روزی با همدیگه کارت عروسیتون رو انتخاب کردید یادتونه؟  انتخاب و خرید کارت عروسی جزو لذت بخش ترین خرید های عروسیه. قبول دارید؟ کارت عروسیتون رو قاب کنید و به دیوار خونه آویزان کنید.  یک کارت عروسی با ارزش تر از اونه که بخواد توی چمدون مدارک خاک بخوره و فراموش بشه.

هدیه ی سالگرد ازدواج- استودیو استارگیزر

۳. لوکیشن عروسی

توی کره ی زمین نقاط انگشت شماری وجود داره که شما ازش خاطرات خیلی خوب و به یاد موندنی دارید. یکی از این نقاط، مکانیه که توش ازدواج کردید.  با دیدن این تابلو خاطرات خیلی زیادی برای شما تداعی میشه. این تابلوی لوکیشن رو می تونید از اینجا سفارش بدید.

تابلوی نقشه- یک هدیه ی خاص

۴. یادگاری از اولین قرار

اولین باری که با همدیگه بیرون رفتید چه کار کردید؟   تئاتر یا سینما؟ کافه یا رستوران؟ اگر به طور اتفاقی از اون روز زیبا چیزی مثل بلیت یا فاکتور دارید می تونید قابش کنید. چرا که نه؟ این یک سند از شروع یک داستان عاشقانه‌ است که تا ابد ادامه پیدا کرد.

هدیه سالگرد ازدواج

 

۵. بلیت هواپیما

اولین سفری که با هم رفتید کجا بود؟ بلیت هواپیمای اولین سفری که با هم رفتید یا سفر ماه عسل رو قاب کنید و با دیدنش به این فکر کنید که این اولین سفرتون بود از بین ده ها سفری  که قرار است در زندگی با هم بروید.

هدیه سالگرد ازدواج- استودیو استارگیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *