سه ایده ی منحصر به فرد برای کادوی تولد

کادوی تولد

۳ ایده ی منحصر به فرد برای کادوی تولد

 سالگرد تولد یکی از مهمترین مناسبت‌های زندگی هر فرد محسوب میشه. حتی اگر ۸۰ سالمون بشه از  اهمیت تولدمون   کم نمیشه.   ما همیشه دوست داریم عزیزانمون رو با یک هدیه‌ی تولد منصر به فرد و ویژه خوشحال کنیم. ولی معمولاْ بعد از جستجوی خیلی زیاد، وقتمون تموم میشه و مجبور میشیم  به یک کادوی معمولی بسنده کنیم.

اگر به دنبال ایده برای کادوی تولد خاص و منحصر به فرد هستید دیگه نگران نباشید. تیم ما به صورت تخصصی به دنبال ایده‌های جذاب برای خلق محصولاتی هستند که می تونند بهترین گزینه های موجود  برای  هدیه تولد عزیزان شما  باشند.

  برای انتخاب یک هدیه‌ی تولد هیجان انگیز سری بزنید به فروشگاه ما.

ما به شما کمک می کنیم که به زیبا ترین شکل تولد دوستانتون رو جشن بگیرید و خوشحالشون کنید.

۱. یکی از محصولاتمون که برای هدیه‌‌ی سالگرد تولد خیلی خیلی مناسب هست تابلوی ستاره هاست. این تابلو با  استفاده از داده های که شما به ما میدید طراحی می‌شه. و تصویر آسمان روزی که فرد مورد نظرتون متولد شده رو به تصویر میکشه.

هدیه ی شخصی سازی شده- مناسب برای کادوی تولد- کادوی ولنتاین- کادوی سالگرد ازدواج

۲. محصول بعدی که  به شما پیشنهاد می کنیم محصول بی نظیر پرتره است. این تابلوی تصویرسازی دیجیتال، بر اساس چهره‌ی فرد مورد نظرتون طراحی میشه.

تصویر سایزی چهره بر اساس عکس

۳. محصول بعدی که می تونه برای کادوی تولد گزینه ‌ی مناسبی باشه تابلوی مورس کد هست. این تابلوی نفیس شامل نوشته هایی به زبان مورس کد است. مورس کد یک نوع زبان نشانه‌ای است که در زمان های قدیم از آن برای ارسال پیام های تلگرافی استفاده می شد. این تابلو از ورق مس تهیه شده و می تونه به دیوار خونتون جلوه‌ی خیلی زیادی بده.  این تابلو رو همه می تونن روی دیوارتون ببینن، ولی فقط کسایی که زبان مورس بلدن میتونن معنیش رو متوجه بشن.

تابلوی مورس کد

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *